Boże Narodzenie coraz bliżej. Niestety, ze względu na epidemię koronawirusa, wiele osób nie zdoła zobaczyć się ze swoją rodziną, przyjaciółmi, nauczycielami, klasą oraz współpracownikami. Mimo to pokażmy obecnym w naszym życiu osobom, że pamiętamy o nich w tym szczególnymi dniu. W imieniu dyrekcji, nauczycieli, pracowników obsługi naszej szkoły oraz organu prowadzącego jakim jest Stowarzyszenie Rozwoju Wsi, składamy najserdeczniejsze życzenia świąteczne.

Pamiętajmy, że ten grudniowy poranek budzi serca, wzruszenia, tęsknoty. Wyrywa z codziennego wyścigu, budzi refleksję, że taki drobiazg na niebie, jak pierwsza gwiazda ma tak wielkie znaczenie. Dostrzeżmy w tym wyjątkowym dniu przesłanie, że Boże Narodzenie może być w naszym życiu każdego dnia. Wypełnijmy swoje serce miłością i czułością. Otaczajmy się w życiu, dobrem. Miejmy odwagę żyć tak, jak chcemy. Miejmy odwagę być dobrą nowiną dla siebie i innych. Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu.
W tych wyjątkowych dniach życzymy spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Narodzenia Pańskiego. Odpoczynku od codziennego zabiegania oraz chwili zadumy, zadowolenia i sukcesówz podjętych wyzwań oraz planów na nadchodzący Nowy Rok.